Предмет: Химия,
автор: gaweroker14
3. Обчисліть масу 2 моль гідроген сульфіду(II) H2S.
Ответы
Автор ответа:
2
M(H2S) = 1×2 + 32 = 34 г/моль
n(H2S) = 2 моль
m(H2S) = M × n = 34 × 2 = 68 г
gaweroker14:
Дякую! Можливо ви зможете допомогти і з іньшими завданнями в моєму профілі
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: khairullunrustam75
Предмет: Химия,
автор: Jgtvb
Предмет: Русский язык,
автор: kolyakekov1
Предмет: Математика,
автор: andrizhiganov