Предмет: География,
автор: boldumavitalik
пролітає пасажарський літак на висоті 5км на поверхні землі тиск нормальний (760мм.рт.ст) який тиск за бортом літака. поможіть пж у мене к.р по географії 6клас дам 60б і покладаю за найкращою відповідь.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
З підняттям на кожні 100 м тиск зменшується приблизно на 10 мм рт. ст.
100 м - 1 мм рт. ст.
5000м - х мм рт. ст.
х = 5000 * 1 : 100 = 500 мм рт. ст. на стільки зменшиться тиск
760 - 500 = 260 мм рт.ст. тиск за бортом літака
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: bogdankuzmenko459
Предмет: Другие предметы,
автор: dashadanilova6727
Предмет: Химия,
автор: zbh8wbszrm
Предмет: Математика,
автор: Droyyer
Предмет: География,
автор: mellimofficial