Предмет: Физика,
автор: segodnaz33
‼️‼️⏳СРОСНО⏳‼️‼️Задача 2. Довжина звукової хвилі в повітрі 2=0,2 м. Визначте частоту у цієї хвилі, якщо швидкість поширення звуку в повітрі V-340 м/с.
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
Частота звукової хвилі визначається швидкістю поширення звуку і довжиною хвилі. У цьому випадку довжина звукової хвилі 0,2 м, а швидкість поширення звуку в повітрі 340 м/с. Щоб обчислити частоту цієї хвилі, ми можемо використати таке рівняння:
Частота (f) = швидкість звуку (v) / довжина хвилі (λ)
Отже, частота цієї хвилі дорівнює:
Частота (f) = 340 м/с / 0,2 м
Частота (f) = 1700 Гц
Отже, частота цієї звукової хвилі в повітрі становить 1700 Гц.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Alenadhcydhv4540
Предмет: Другие предметы,
автор: Girl3497
Предмет: Математика,
автор: bubukard7772
Предмет: Математика,
автор: siotadominika7
Предмет: Українська мова,
автор: turmanfluck