Предмет: Химия,
автор: olesazincenko600
який об'єм газу амоніаку займуть 1,5 × 10²³ молекул цього газу?
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
Пояснення:
n(NН3)= N/Na= 1,5×10²³/6.02×10²³=0,249моль
V(NН3)=n×Vm=0,249×22.4=5,5776л або ≈5,6л
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: zmeura1204
Предмет: Математика,
автор: olenamisenko697
Предмет: Математика,
автор: mariaqmr
Предмет: Русский язык,
автор: killmipi40