Предмет: Физика,
автор: artemadzian41
ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА!!! Записати рівняння зміщення (x(t)), якщо амплітуда коливань 5 см, а частота 10 Гц.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
x=0.05sin(20πt+)
Объяснение:
A=0.05 m, ω=2π v=20π
x=Asin(ωt+)
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: atapashev1
Предмет: Геометрия,
автор: vladttvarynskiy
Предмет: Алгебра,
автор: 47124
Предмет: Биология,
автор: Anonimka133
Предмет: Українська мова,
автор: Аноним