Предмет: Химия,
автор: amongus666228
Яка маса солі утвориться під час взаємодії 28 г кальцій оксиду з
ортофосфатною кислотою?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m(CaO) = 28 г
Найти: m(Ca₃(PO₄)₂) - ?
Знайдемо молекулярні маси:
М(CaO) = 40 + 16 = 56 г/моль
М(Ca₃(PO₄)₂) = 40 * 3 + 31 * 2 + 16 * 8 = 310 г/моль
Складемо РХР:
28 г х г
3CaO + 2H₃PO₄ → Ca₃(PO₄)₂ + 3 H₂O
n = 1 моль n = 1 моль
M = 56 г/моль M = 310 г/моль
m = 56 г m = 310 г
28 г (CaO) - х г (Ca₃(PO₄)₂)
102 г (CaO) - 310 г(Ca₃(PO₄)₂)
m(Ca₃(PO₄)₂) = 28 * 310 : 56 = 155 г
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: HeelpPlease123321
Предмет: Английский язык,
автор: sweking