Предмет: Физика, автор: akjfwuf

Визначити момент інерції однорідного диска радіусом R = 20 см і маси 2,5 кг,
який обертається навколо осі, що проходить на відстані 10 см від центра мас іперпендикулярна йому.

Ответы

Автор ответа: gudovairina78
0

Ответ:

20см ÷2,5=8см

8×10= 80см в iд центра мас

Похожие вопросы