Предмет: География,
автор: popstar93
Допоможіть будь ласка дуже потрібно даю всі свої бали
Приложения:
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Зміна атмосферного тиску з висотою. 1 мм рт.ст. 10 метрів.
100 м - 750 мм. рт. ст. (760 - (100 : 10) = 750
0 м - 760 мм. рт. ст.
250 м - 735 мм. рт. ст. (760 - (250 : 10) = 735
180 м - 742 мм. рт. ст. (760 - (180 : 10) = 742
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: ozerkevicdanil33
Предмет: Другие предметы,
автор: yekorotkaya
Предмет: Английский язык,
автор: BGlLizzzarD
Предмет: Литература,
автор: Аноним
Предмет: География,
автор: Vasya3332