Предмет: Физика, автор: shormgg

Тіло масою 5 кг опромінюють β-променями. Знайдіть поглинуту дозу йонізуючого випромінювання, якщо енергія йонізуючого випромінювання, передана тілу, становить 30 Дж.


СРОЧНО!!!

Ответы

Автор ответа: Kawasake1
13

Ответ:

Дано:

m=5кг

W=30Дж

Знайти:

D

Розвязання

D=W/m

D=30/5=6 Гр

Відповідь: D=6 Гр

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Геометрия, автор: oygulsidiqova
Предмет: Геометрия, автор: Аноним