Предмет: Химия,
автор: gggggeettt
Яка маса Na2O міститься у 12,04 х 1023 молекул?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Знайдемо кількість речовини Na2O:
n(Na2O) = N(Na2O)/Na = 12,04 * 10²³/6,02 * 10²³ = 2 моль
Вичислимо молекулярну масу :
М(Na2O) = 23 * 2 + 16 = 62 г/моль
Обчислимо масу:
m(Na2O) = n(Na2O) * М(Na2O) = 2 * 62 = 124 г
Похожие вопросы
Предмет: Информатика,
автор: playingfff
Предмет: Математика,
автор: seventeen9006
Предмет: Английский язык,
автор: mysvika0394
Предмет: Українська мова,
автор: miklyak
Предмет: География,
автор: dodidjerjek