Предмет: Физика, автор: arinapoma04

ДОПОМОЖІТЬ!!!! БУДЬ ЛАСКА!!!!!!!
Дві однакові електролампи, що розміщені поряд, освітлюють екран. Відстань від ламп до екрана 1 м. Одну лампу вимкнули. На яку відстань слід наблизити екран, щоб його освітленість не змiнилась? ​

Ответы

Автор ответа: mahmudovakrom48
1

Ответ:

E=2*I/1^2

E=I/R^2 2*I/1^2=I/R^2

R=корiнь кв (0,5)=0,71м

dR-1-0,71=0,39 м


arinapoma04: Дякуюю!!!!
Похожие вопросы