Предмет: Математика, автор: irysua99

задача на складання рівняння )) За 8кг цукерок сплатили стільки, скільки за12кг печива. Знайти вартість 1кг цукерок і 1 кг печива, якщо кілограм коштує дорожче, ніж кілограм печива на 2,6грн.

Ответы

Автор ответа: yanalink
0

Пусть хруб стоит 1кгконфет, а у один кг печенья, тогда

8х=12у

х-2,6=у

х=у+2,6

8*(у+2,6)=12у

8у+20,8=12у

8у-12у=-20,8

-4у=-20,8

у=5,20 руб стоит 1 кг печенья

5,2+2,6=7,80 руб стоит 1кг конфет

 

ПРОВЕРКА

8*7,8=5,2*12

62,4=62,4

 

Автор ответа: rasha555
0

х*12=8*(х+2,6) 
12х = 8х + 20,8 
12х - 8х = 20,8 
4х = 20,8 
х = 20,8 : 4 
х = 5,2 грн -----------стоит кг печенья
5,2+2,6=7,8 грн------- стоит 1 кг конфет.

Похожие вопросы
Предмет: Українська література, автор: mariyasergeeva201119