Предмет: Математика,
автор: Annaova2034
Допоможіть терміново, будь ласка!!!
На таблиці наведено ціни за різний об'єм пляшок з мінеральною водою. Подумай , який об'єм напою вигідніше купувати, та поясніть чому?
Об'єм л. Ціна грн.
0,24л.-----9,1грн
0,5л.------ 12,05грн
1л.------- 19,25грн
І допоможіть пояснити чому
Warlock1:
9,1/0,24=37,92грн, 12,05/0,5=24,1грн, - цены за 1 литр. значит выгоднее 1л за 19,25грн брать
Ответы
Автор ответа:
0
Вигідніше купувати 1л, оскільки отримаємо більшу кількість за менші гроші
Автор ответа:
0
Відповідь:
1
Покрокове пояснення:
бо за 0,24 тобі потрібно купити 4 по 9,1 тобто 4×9,1=36.4.. 0.5 потрібно 2 тобто 2×12.05=24.1 коли 1л 1×19.25=19.25... 19.25<24.1<36.4 тому 1л вигідніше
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: dmitriytomin1
Предмет: Биология,
автор: popkovvadim
Предмет: Английский язык,
автор: dmitriytomin1
Предмет: Русский язык,
автор: Gooldreshebnik
Предмет: Русский язык,
автор: rudenkosvetlana795