Предмет: Математика, автор: Annaova2034

Допоможіть терміново, будь ласка!!!

На таблиці наведено ціни за різний об'єм пляшок з мінеральною водою. Подумай , який об'єм напою вигідніше купувати, та поясніть чому?

Об'єм л. Ціна грн.

0,24л.-----9,1грн

0,5л.------ 12,05грн

1л.------- 19,25грн

І допоможіть пояснити чому


Warlock1: 9,1/0,24=37,92грн, 12,05/0,5=24,1грн, - цены за 1 литр. значит выгоднее 1л за 19,25грн брать

Ответы

Автор ответа: cpj2jnsf2d
0
Вигідніше купувати 1л, оскільки отримаємо більшу кількість за менші гроші
Автор ответа: mischaakss102
0

Відповідь:

1

Покрокове пояснення:

бо за 0,24 тобі потрібно купити 4 по 9,1 тобто 4×9,1=36.4.. 0.5 потрібно 2 тобто 2×12.05=24.1 коли 1л 1×19.25=19.25... 19.25<24.1<36.4 тому 1л вигідніше

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: dmitriytomin1
Предмет: Русский язык, автор: rudenkosvetlana795