Предмет: Химия, автор: d9735medvedeva83

Якому об'єму та кількості речовини відповідає водень массою 10 г? Скільки молекул там містиця? ПОЖАЛУСТА ПОМОГИТЕ!!!!​

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
1

Ответ:

Объяснение:

М(Н2) = 2 г/моль

Знайдемо кількість речовини Н2:

n(H2) = m(H2)/М(Н2) = 10/2 = 5 моль

Вичислимо об'єм :

V(H2) = n(H2) * Vm = 5 * 22,4 = 112 л

Кількість молекул:

N(H2)  = n(H2) * Na = 5 * 6,02 * 10²³ = 30,1 * 10²³ молекул


d9735medvedeva83: велике дякую
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: nastyamsk91
Предмет: Математика, автор: 11091976