Предмет: Физика, автор: golovinaveronika08

Коли на пружину підвісили суцільний мідний кубик з довжиною ребра 3см, довжина пружини збільшилась з 9 до 15 см. Визначте: силу тяжіння яка діє на кубик, вагу кубика і жорсткість пружини.
Як записати дано в цій задачі?

Ответы

Автор ответа: dimonchop
1

Відповідь:

Силу тяжіння, що діє на куб, можна визначити за допомогою рівняння F = mg, де m — маса куба, а g — прискорення сили тяжіння. Масу куба можна обчислити за допомогою рівняння m = ρV, де ρ — густина міді, а V — об’єм куба. Об’єм куба можна обчислити за формулою V = s3, де s — довжина ребра куба. Отже, маса кубика m = ρs3. Прискорення сили тяжіння g = 9,8 м/с2. Отже, сила тяжіння, що діє на куб, F = mg = ρs3 x 9,8 м/с2.

Вага куба може бути визначена за допомогою рівняння W = mg, де m — маса куба, а g — прискорення сили тяжіння. Отже, вага кубика W = mg = ρs3 x 9,8 м/с2.

Жорсткість пружини можна визначити за допомогою рівняння k = F/x, де F — сила, прикладена до пружини, а x — переміщення пружини. Сила, прикладена до пружини, є силою тяжіння, яка діє на куб, і вона становить F = ρs3 x 9,8 м/с2. Переміщення пружини х = 15 см - 9 см = 6 см. Отже, жорсткість пружини k = F/x = (ρs3 x 9,8 м/с2)/6 см.

Похожие вопросы
Предмет: Информатика, автор: wwuude
Предмет: Математика, автор: yasarlazimov62