Предмет: Химия,
автор: bobbrr
допоможіть виконати завдання по хімії будь ласка
Обчисли масову частку Oксигену у С6Н12О6, СО2.
KClO3
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
М(С6Н12О6) = Ar(С) * 6 + Ar(Н) * 12+ Ar(O) * 6 = 12 * 6 + 1* 12 + 16 * 6 = 180
w(О) = Ar(О) * n /М(С6Н12О6) * 100% = 16 * 6/180 * 100% = 53,33%
М(СО2) = Ar(С) + Ar(O) * 2 = 12 + 16 * 2 = 44
w(О) = Ar(О) * n /М(СО2) * 100% = 16 * 2/44 * 100% = 72,73%
М(KClO3) = Ar(К) + Ar(Cl) + Ar(O) * 3 = 39 + 35 + 16 * 3 = 122
w(О) = Ar(О) * n /М(KClO3) * 100% = 16 * 3/122 * 100% = 39,34%
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: alinkamalinkaalinka8
Предмет: Информатика,
автор: ggggs12
Предмет: Математика,
автор: Gerttg
Предмет: Математика,
автор: zaycevat30
Предмет: Музыка,
автор: LILIA1204