Предмет: Химия,
автор: goncarovdanil312
Внаслідок згоряння двовалентного металу масою 1,2 г утворився його оксид
масою 2 г. Який це метал? Даю 70балов!!!
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Складемо РХР:
2Me + O₂ = 2MeO
n(MeO) = n(Me) = 1,2/x : 2/x + 16
1,2(х + 16) = 2х
1,2х + 19,2 = 2х
1,2х - 2х = - 19,2
- 0,8 = - 19,2
х = 19,2 : 0,8
x = 24
Отже цей метал Магній (Mg), так як його молекулярна маса дорівнює 24 г/моль. У оксиді Магній двовалентний.
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: cimin9691
Предмет: Алгебра,
автор: cimin9691
Предмет: Химия,
автор: darinanesmeanova72
Предмет: Математика,
автор: Qwer0946
Предмет: Математика,
автор: nyshanhanerkebulan