Предмет: География,
автор: anna160272
Якого є висота
гори
якщо на вершині
550 мм
pm. am. на підніжжі 750 ( нужен ответ с объяснениями)
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Розвязання.
1) Обчислюємо різницю тисків біля піжніжжя та вершини:
750-55=200(мм рт.ст.)
2) Знаючи, що на кожні 100 м підйому в гору тиск знижується на 10,5 мм рт.ст. складаємо пропорцію
100м-10мм рт.ст.
х м-200 мм рт.ст
Х=100х200 = 2000(м)
10
Відповідь: відносна висота гори 2000 м.
Объяснение:
не точно!!!! Я не знаю по іншому(((
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: denvork900
Предмет: История,
автор: zetigy5
Предмет: Физика,
автор: yftct068
Предмет: Литература,
автор: bozaeva43
Предмет: Музыка,
автор: elenalemeshkova8