Предмет: Химия,
автор: mariacokova09
обчисліть число молекул у воді кількість речовини 0,5 моль
Ответы
Автор ответа:
2
Объяснение:
N(Н2О)=n•Na = 0.5•6.02•10²³= 3.01•10²³молекул
ghjmord:
здравствуйте! вы не могли бы мне помочь с Химией зайдите на мои вопросы
Автор ответа:
5
Дано:
n(H2O) = 0,5 моль
Знайти:
V(H2O) - ?
Розв'язання:
1) N(H2O) = n(H2O) * NA = 0,5 * 6,02*10²³ = 3,01*10²³.
Відповідь: Число молекул H2O становить 3,01*10²³.
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: Dima18373
Предмет: Физика,
автор: amirdinovvaa
Предмет: Математика,
автор: sokoldoronin
Предмет: Математика,
автор: ksukafivivi27
Предмет: Литература,
автор: 85200