Предмет: Физика,
автор: sofiko836
Яку довжину повинен мати маятник, період коливань якого дорівнює 3 с?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: 2,28м
Объяснение:
Дано:
Т=3с
g=10Н/м
---------------
l-?
T=2π√(l/g), где:
l-длина маятника;
g-ускорение свободного падения
Отсюда:
l=Т²*g/(4π²)=3²*10/(4*3,14²)=2,28м
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: karolinadrozdova541
Предмет: Химия,
автор: karolinadrozdova541
Предмет: Английский язык,
автор: alinkamalinkaalinka8
Предмет: Химия,
автор: sirslying
Предмет: Информатика,
автор: eoidej