Предмет: Химия, автор: ennon64

1. Обчисліть масу речовини, що відповідає заданій кількості речовини:
Хлор (Cl 2 ) 1,2
Сірчистий газ
(SO 2 )
0,1 кількість речовини моль
Сода питна
(NaHCO 3 )
3,0 кількість речовини моль
Обчисліть кількість речовини, що відповідає заданій масі речовини:
Вуглець (C)
600m.г
Залізна
окалина
(Fe 3 O 4 )
46,4m,г
Кальцієва
селітра
Ca(NO 3 ) 2
41m,г
Установіть відповідність між кількістю речовини та її масою:

1) 2 моль N 2
2) 0,5 моль Н 2 СО 3
3)1,5 моль МgO

А)31
Б) 60
В) 56
Обчисліть масу ( в грамах) 1,505*10 24 молекул исню.

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
0

Ответ:

Объяснение:

1.

М(Cl2) = 35 * 2 = 70 г/моль

m(Cl2) = n(Cl2) * М(Cl2) = 1,2 * 70 = 84 г

М(SO2) = 32 + 16  * 2 = 64 г/моль

m(SO2) = n(SO2) * М(SO2) = 0,1 * 64 = 6,4 г

М(NaHCO3) = 23 + 1 + 12 + 16 * 3 = 84 г/моль

m(NaHCO3) = n(NaHCO3) * М(NaHCO3) = 3 * 84 = 252 г

2)

М(С) = 12 г/моль

n(C) = m(C)/М(С) = 600/12 = 50 моль

М(Fe3O4) = 56 * 3 + 16 * 4 = 232 г/моль

n(Fe3O4) = m(Fe3O4)/М(Fe3O4) = 46,4/232 = 0,2 моль

М(Ca(NO3)2) = 40 + 14 * 2 + 16 * 6 = 164г/моль

n(Ca(NO3)2) = m(Ca(NO3)2)/М(Ca(NO3)2) = 41/164 = 0,25 моль

3)

1) 2 моль N2               В) 56

2) 0,5 моль Н2СО3   А)31

3) 1,5 моль МgO         Б) 60

4)

n(O2) = N(O2)/Na = 1,505 * 10²⁴/6,02 * 10²³ = 2,5 моль

М(О2) = 16 * 2 = 32 г/моль

m(O2) = n(O2) * М(О2) = 2,5 * 32 = 80 г

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: pgo37766
Предмет: Математика, автор: sofiashageeva162