Предмет: Физика,
автор: karinochkaaaaant
На первинну обмотку ідеального трансформатора, то має 2000 витків проводу, подано змінну на-пругу, діюче значення якої дорівнює 500 В; вто-ринна обмотка має 100 витків проводу і замкнена на резистор (див. рисунок).
1) Позначте всі правильні, на вашу думку, тверд- ження. А Трансформатор є підвищувальним. в Коефіцієнт трансформації трансформатора дорівнює 20. в Робота трансформатора грунтується на явищі електромагнітно індукції. г Осердя трансформатора виготовлено з парамагнетика.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
б) робота трансформатора грунтується на явищі електромагнітної індукції;
в) подходит потому что k=N1/N2=2000/100=20
г) не подходит потому что U1=2000 В
Похожие вопросы
Предмет: ОБЖ,
автор: lucyskorobogatko
Предмет: Информатика,
автор: maryamsps77
Предмет: ОБЖ,
автор: lucyskorobogatko
Предмет: Химия,
автор: kukuchkinal15
Предмет: История,
автор: Milenochka12310