Предмет: Химия, автор: vladporozhiy9

Визначте кількість речовини сульфатної кислоти H2SO4, яку можна одержати з 15,05 · 1033 атомів Сульфуру.
СРОЧНО НАДО, ПОЖАЛУЙСТА!!

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
0

Ответ:

Объяснение:

В 1 моль H2SO4 міститься 1 атом Сульфуру, звідси знайдемо кількість молекул

N(H2SO4) = 15,05 * 10²³/1 = 15,05 * 10²³ молекул

Знайдемо кількость речовини H2SO4:

n(H2SO4) = N(H2SO4)/Nа = 15,05 * 10²³ / 6,02 * 10²³ = 2,5 моль

Похожие вопросы
Предмет: Немецкий язык, автор: marianitsjuk