Предмет: Физика,
автор: nikitamohonko65
На якій відстані знаходяться дві заряджені кульки, заряди яких 2 нКл та 0,3 нКл. Сила взаємодії між ними 0, 2 Н.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 1,6*10⁻⁴ м
Объяснение:
Дано:
q1=2нКл=2*10⁻⁹Кл
q2=0,3нКл=0,3*10⁻⁹Кл
F=0,2Н
k=9*10⁹Н*м²/Кл²
-----------------------
r-?
F=k*|q1|*|q2|/r², где:
k-коэффициент пропорциональности;
q1 и q2-заряды;
r-расстояние между зарядами
Отсюда:
r=√(k*|q1|*|q2|/F)=√(9*10⁹*2*10⁻⁹*0,3*10⁻⁹/0,2)=1,6*10⁻⁴м
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: anna240419
Предмет: Математика,
автор: berezskaaa
Предмет: Математика,
автор: namiqq
Предмет: Русский язык,
автор: adalina1987
Предмет: Алгебра,
автор: angkdhhs