Предмет: Химия,
автор: zaetsojga5
3) Скільки молекул кисню міститься у балоні об'ємом 10л?
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
V = 10л
N = ?
Решение:
N = n * (6.02 * 10 в 23 степени)
n = V / 22.4 = 10 / 22.4 = 0.4 моль
N = 0.4 * (6.02 * 10 в 23 степени) = 2.4 * 10 в 23 степени молекул.
zaetsojga5:
спасибо
Автор ответа:
1
V(O2) = 10 л
n(O2) = V(O2) : Vm = 10 : 22,4 = 0,4464 моль
N(O2) = n(O2) × Na = 0,4464 × 6,02×10²³ = 2,687×10²³ молекул
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: DaniMax2084
Предмет: Математика,
автор: AMAKAL3771
Предмет: Русский язык,
автор: franclinruzvel2027
Предмет: Математика,
автор: Аноним