хімія 8 клас только с полним розв'язанням в зошиті обов'язково Срочно!!!!

Ответы
Ответ:
Объяснение:
1А.
Дано:
n (Cl₂) = 3 моль.
Найти: N(Cl₂) -?
Знайдемо число молекул:
Nм(Cl₂) = Nₐ * n(Cl₂) = 6,02 * 10²³ * 3 = 18,06 * 10²³ (молекул)
Оскільки кожна молекула Cl₂ містить 2 атоми хлору, то кількість атомів у 2 рази більше
N(Cl₂) = 2Nм(Cl₂) = 2 * 18,06 * 10²³ = 36,12 * 10²³ атомів
1.Б.
Дано:
V(CO₂) = 5,6 л
Найти: N(CO₂) - ?
Знайдемо кількість речовини CO₂ :
n(CO₂) = V(CO₂)/Vm = 5,6/22,4 = 0,25 моль
Знайдемо число молекул:
N(CО₂) = Nₐ * n(CО₂) = 6,02 * 10²³ * 0,25 = 1,505 * 10²³ (молекул)
2А.
Молярная маса H₂SO₄ дорівнює:
М(H₂SO₄) = 1 * 2 + 32 + 16 * 4 = 98г/моль
Знайдемо масу сульфатної кислоти:
m(H₂SO₄) = n(H₂SO₄) * М(H₂SO₄) = 2 * 98 = 196 г
2Б.
Молярная маса NH₃ дорівнює:
M(NH₃) = 14 + 1 * 3 = 17 г/моль
Знайдемо кількість речовини NH₃:
n(NH₃) = m(NH₃)/M(NH₃) = 34/17 = 2 моль
Розрахуємо об*єм амоніаку:
V(M(NH₃) = n(NH₃) * Vm = 2 * 22,4 = 44,8 л