Предмет: Физика, автор: marc789852123

СРОЧНО!!! Два заряди -6 нКл і 8 нКл розташовані на відстані 4 см один від одного.
Визначте силу притягання між ними.

Ответы

Автор ответа: jasardgame
1

Ответ: сила притягання між двома зарядами буде рівна за законом Кулона-Фарадея: F = k·(q1·q2)/r^2, де k=9·10^9, q1=-6 нкл, q2=8 нкл, та r= 4 см. Отже, сила притягання між зарядами буде рівна: F = 9·10^9·(-6·8)/4^2 = -864000 ньютонів.

Объяснение:


marc789852123: я ЯКЩО СКОРОТИТИ -864000 за табличкою яка цифра буде?4
marc789852123: вибачаюсь був капслок
marc789852123: -864мкН?
jasardgame: 10
Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: romakortey
Предмет: Математика, автор: mrdan4ykpakcou