Предмет: Химия, автор: lovesonia08012010

Яка маса солі необхідна для приготування розчину, обʼєм якого дорівнює 200 мл, а масова частка солі становить 0,48? Густина розчину дорівнює 1,08 г/мл. Пж очень срочно умоляю

Ответы

Автор ответа: HALK5555
0

Ответ:

внізу

Объяснение:

m = V×p = 200•1.08 = 216г

m = m•w = 216•0.48= 103,68г

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: natalim1612