Предмет: Химия, автор: maksimsteblyakov

Відносна
молекулярна маса
сполуки Сульфуру з
Оксигеном становить
80. Відомо, що в
молекулі речовини
міститься 3 атоми
Оксигену. Знайдіть її
формулу.

Ответы

Автор ответа: unezhewaoxnw6u
0

Объяснение:

Mr(SO3)= 32+3×16= 32+48 = 80

Похожие вопросы