Предмет: Химия,
автор: viktoristepanuk
СРОЧНО!!!!. ДАЮ БАГАТО БАЛІВ виведіть формулу альдегіду густина парів якого становить 1,34 г на мл вкажіть його назву.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
ρ=1,34 г/л
Найти: СnН2nО - ?
Загальна формула альдегіду: СnН2nО
Знаходимо молярну масу:
М(СnН2nО) = ρ * Vм = 1,34 * 22,4 = 30 г/моль
Підставляємо атомні маси С, Н і О в загальну формулу альдегіду :
12n + 2n + 16 = 30
14n = 30 - 16
14n = 14
n = 14 : 14
n = 1
Отже формула альдегіду: СН2О - формальдегід
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: sagynbekovaralbek257
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: dreamfall01
Предмет: Кыргыз тили,
автор: m83022009
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: trololololololol0
Предмет: Информатика,
автор: nurdauletgabbasov4