Предмет: Химия,
автор: koroobka
Густина оксиду E2O3 за воднем дорівнює 38. Обчисліть молярну масу цього оксиду, визначте його формулу.
Ответы
Автор ответа:
2
Объяснение:
М(Е2О3)= D•M(H2) = 38•2•1= 76г/моль
М(Е2О3) = 2х + 3•18 = 2х+ 48г/моль
2х+48=76
2х=28
х = 14г/моль, нітроген
Нітроген (ІІІ) оксид, N2O3.
N(N2O3)=2•14+3•16=28+48= 76 г/моль
murderedlox:
Доброго дня, можете мені допомогти, будь ласка
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: shakalmini
Предмет: Алгебра,
автор: birzhanovislam35
Предмет: Математика,
автор: shakalmini
Предмет: Биология,
автор: dashamishenko1p5ffo2
Предмет: Русский язык,
автор: fjhrbbhj