допоможіть будьласка
даю 60 балів
Ответы
Ответ:
1.Тваринний світ->Рослинність->Господарська діяльність людини->Материнсікі породи->Клімат->Води->Рельєф=Ґрунт.
2.СІРІ ЛІСОВІ-поширені у південній частині Полісся, на заході й Правобережжі України під ділянками широколистих лісів. Формуються головним чином під лісами (переважно листяними) з трав'янистим покривом в умовах континентального, помірно вологого клімату. Гумусовий горизонт сірого кольору, потужністю 25-30 см, вміст гумусу - від 3-4% до 6-8%, в його складі незначно переважають гумінові кислоти. Грунтовий розчин має кислу реакцію середовища.
ЧОРНОЗЕМИ ЗВИЧАЙНІ-глибокі розповсюджені в північному Степу і на Донецькому кряжі, середньоглибокі — в Центральному степу, а неглибокі — на Приазовській височині на межі з чорноземами південними. Частіше трапляються мало- і середньогумусові чорноземи. Розвивається в умовах суббореального слабоаридного клімату з добре вираженою сезонною контрастністю. Сформувалися під різнотравно-ковилово-костричевою рослинністю на плато і схилах вододілів, лесових терасах на лесових породах і червоно-бурих глинах. Уміст гумусу змінюється з півночі (6,5 %) на південь (4,0 %) і з заходу на схід, що пов'язано з наростанням ксеротермічності клімату.
КАШТАНОВІ-поширені в плакорних умовах сухих степів суббореального поясу; в Україні — в умовах сухих причорноморських та присиваських степів. Сформувалися на сухих степових ділянках в умовах недостатнього зволоження і бідної рослинності. Мають меншу потужність гумусового шару (А+В1 – 30-40 см). Скипання на глибині 40-45 см. Максимальне скупчення карбонатів на глибині 50-55 см, гіпсу – 150-170 см, легкорозчинних солей – до 2 м. Діагностичні показники родових ознак аналогічні темно-каштановим.
3.А-2;Б-4;В-3;Г-1. Тут може не правильно
Объяснение:
Висновки:В розміщенні ґрунтів на території України простежуються дві основні закономірності: широтна зональність на рівнинній частині та висотна поясність в Українських Карпатах і Кримських горах. Це обумовлено різними кліматичними умовами (співвідношення тепла і вологи) утворення ґрунтів та різними материнськими породами, типами рослинності.