Предмет: Химия,
автор: hruzydanna1
В результаті дегідратації етанолу утворився алкен масою 56г. Яка маса етанолу піддалася дегідратації?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
х г 56 г
C2H5OH → CH2=CH2 + H2O
n = 1 моль n = 1 моль
M = 46 г/мольM = 28 г/моль
m = 46 г m = 28 г
х г (C2H5OH) - 56 г(С2Н4)
46 г(C2H5OH) - 28 г(С2Н4)
m(C2H5OH) = 46 * 56 : 28 = 92 г
hruzydanna1:
велике вам дякую
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: Bigbrother46643
Предмет: География,
автор: Achka0Qw
Предмет: Английский язык,
автор: vitchenkosona
Предмет: Химия,
автор: beretsdarina
Предмет: Английский язык,
автор: laubkina