Предмет: Химия,
автор: tetanarabko00
Установи об'єм кисню (л, н.у.), який витратився на
спалювання пропанолу, якщо утворилось 1074л
вуглекислого газу.
Відповідь запиши цілим числом. Наприклад: 123 л.
відповідь; СРОЧНО ПЖ
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
V(CO2) = 1074 л
Знайти:
V(O2) - ?
Розв'язання:
1) 2C3H7OH + 9O2 → 6CO2 + 8H2O;
2) V(O2) = V(CO2) * 9 / 6 = 1074 * 9 / 6 = 1611 л.
Відповідь: Об'єм O2 становить 1611 л.
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним
Предмет: Физика,
автор: krasenovaa
Предмет: Немецкий язык,
автор: stepanmartinuk34
Предмет: Алгебра,
автор: muromtsev2040
Предмет: Окружающий мир,
автор: taisevatamara