Предмет: Химия, автор: brigardarya

Учень 7 класу важить 40 кг. Розрахуйте масу оксигену в його організмі якщо відомо що масова частка оксигену дорівнює 61%

Ответы

Автор ответа: ReNeuro
1

Ответ:

Щоб розрахувати масу оксигену в організмі учня 7 класу, ми можемо використовувати відношення масової частки оксигену до загальної маси тіла:

(маса оксигену) / (загальна маса тіла) = 0.61

Для розрахунку маси оксигену ми можемо помножити загальну масу тіла (40 кг) на масову частку оксигену (0.61):

(маса оксигену) = (загальна маса тіла) x (масова частка оксигену)

(маса оксигену) = 40 кг x 0.61

(маса оксигену) = 24.4 кг

Таким чином, маса оксигену в організмі учня 7 класу становить 24.4 кг.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: adilprostoi