Предмет: Химия,
автор: mihailsemenov224
Якій кількості речовини відповідає сульфатна кислота H2SO4 масою 490 г? Скільки молекул кислоти та атомів гідрогену
Срочно!!! Даю 80 баллов
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
1 моль H2SO4 має масу 98 г. Таким чином, 490 г H2SO4 містить 490/98=5 моль речовини.
В сульфатній кислоті H2SO4 2 атома гідрогену, 1 атом сульфуру та 4 атоми кисню, отже кількість молекул кислоти становить 5 моль речовини, а кількість атомів гідрогену становить 2 x 5 = 10 моль.
Автор ответа:
0
Ответ:
n (H2SO4)=5,51 моль
N (H2SO4)=3,32*10^24
N (H)=6,64*10^24
Объяснение:
Розрахуємо кількість речовини
h (H2SO4)=m/M=490/98=5,51 (молі)
N (H2SO4)=Na*n=6,022*10^23*5,51*2=3,32*10^24
N (H) =Na*n*2=6,022*10^23*5,51*2=6,64*10^24
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: vspas
Предмет: Математика,
автор: anastasiagorosko819
Предмет: Математика,
автор: leramarusina6
Предмет: Алгебра,
автор: elkinilya06
Предмет: Информатика,
автор: Аноним