Предмет: Химия, автор: ivan1petruseckin81

Срочно даю много балов Обчисліть молярну масу певного газу , якщо 2,59г його займає обйем 1л (н.у.). Обчисліть відносну густину цього газу за карбон(2) оксидом

Ответы

Автор ответа: ReNeuro
0

Ответ:

Для обчислення молярної маси газу можна використати формулу: молярна маса = маса / об'єм.

2.59 г / 1 л = 2.59 г/л

Для обчислення відносної густини газу можна використати формулу: відносна густина = молярна маса даного газу / молярна маса стандартного газу (у цьому випадку Карбон(2) оксид).

2.59 г/л / (44.01 г/моль) = 0.059 г/л

Відносна густина газу за Карбон(2) оксидом = 0.059 г/л

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: adelabajbulatova1