Предмет: Физика, автор: lizazlaa873

Помогите пожалуйста Визначити ККД атомної електростанції, потужність якої 6 МВт, якщо протягом доби у реакторі використовується 35 г Урану –235? При поділі одного ядра Урану виділяється енергія 200 МеВ. (1 еВ = 1,6 · 10 -19Кл).

Ответы

Автор ответа: andrijlipe
1

Ответ:ККД = 200 МеВ * 35 г * 6 МВт / (1,6 · 10^-19 Кл) = 0,9.

Объяснение:

Похожие вопросы