Предмет: Физика,
автор: 1morgga478383
Визначити швидкість світла у воді червоних променів.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
2.257*10^8 м/с
Объяснение:
Дано..c=3*10^8
n=1.329
Знайти... v=?
Решение....
n=c/v
v=c/n=3*10^8/1.329=2.257*10^8 м/с
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: alkeyb228
Предмет: Английский язык,
автор: lalagulmatova
Предмет: Математика,
автор: sbu99933
Предмет: Русский язык,
автор: ddt06
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним