Предмет: Физика,
автор: jguluzade2008
Два однакові позитивні заряди перебувають на відстані 1 см один від
одного. Вони взаємодіють із силою 7,2 · 10 -4 Н. Визначте заряд кожної
кульки. Закон Кулона.
Ответы
Автор ответа:
4
Ответ: 2,8нКл
Объяснение:
Дано:
q1=q2
r=1cм=0,01м
k=9*10⁹Н*м²/Кл²
F=72*10⁻⁴Н
-----------------------
q1-?; q2-?
F=k*|q1|*|q2|/r², где:
k-коэффициент пропорциональности;
q1 и q2-заряды;
r-расстояние между зарядами
Отсюда:
q1=q2=√(F*r²/k)=√(7,2*10⁻⁴*0,01²/9*10⁹)=2,8*10⁻⁹=2,8нКл
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: onklinika
Предмет: Алгебра,
автор: succ223
Предмет: Химия,
автор: stadnickamaria139
Предмет: История,
автор: vyazemsky1337
Предмет: Английский язык,
автор: alyavang