Предмет: Другие предметы, автор: ivanetsanna01

Яка роль природи в загибелі Білла?(Жага до життя )

Ответы

Автор ответа: upset48
0

Объяснение:

Часто учні сприймають зарубіжну літературу просто як один із навчальних предметів, мало пов'язаних із повсякденним життям. Насправді, світова література дає нам багато життєвих прикладів поведінки людей у різних ситуаціях.

І, як ви, напевно, помітили, вижити людині в екстремальній ситуації допомагають практичний досвід, сила, витривалість та воля, а також товариська підтримка. Отже, подивимося на літературу ще з цієї точки зору.

Хочу нагадати вам, що вже тривалий час ми працюємо над великою темою «Людина в життєвих випробуваннях». Ми познайомилися з творами, герої яких

потрапили в екстремальні ситуації та змогли подолати їх


ivanetsanna01: Дай нормальну відповідь
Автор ответа: kseniagood1
0

Ответ: Джек Лондон вважав себе самого великою людиною, яка здатна мало не на фантастичні звершення, тому немає нічого дивного в тому, що герої його творів часто були людьми красивими і з неповторно великою силою волі. Про одного з таких людей розказано в його оповіданні “Жага до життя”.

Точно так само, як і зараз, в часи, розказані в оповіданні, людина прагнула до збагачення, хотіла забезпечити собі і своїм близьким безбідне існування. Для досягнення цієї мети двоє осіб вирушили в похід на золоті копальні. Але на зворотному шляху один з них пошкодив

ногу, зробивши свою дорогу набагато більш складною. Проте, жодного разу за все свою тривалу подорож для порятунку, він не відмовився від ідеї врятуватися і вижити. На його шляху йому довелося їсти недоїдки після диких тварин, боротися з вовком, але все ж таки він зміг з усім впоратися, здолати противників і вижити.

Що ж стало основною причиною того, що головний герой цього твору зміг вижити в умовах, коли, здавалося б, вижити вже не представляється можливим? Що ж, думається, що відповіддю є сама назва твору – жага до життя.

Особисто мені сподобалося це оповідання. Дійсно, категорія жаги до життя має місце

в реальному житті. Люди відрізняються один від одного, але іноді зустрічаються такі, за якими видно, наскільки вони хочуть жити і як сильно готові боротися за своє життя.

Це абсолютно нормально і навіть добре. Так уже склалося в природі, що деякі люди в найскладніших обставинах чомусь справляються з усіма проблемами, а інші гинуть, так і не досягнувши порятунку. Прекрасний приклад історії людини, яка по-справжньому любить життя і бореться за нього тоді, коли, здавалося б, все вже втрачено, показаний в цьому оповіданні Джека Лондона.

У цьому творі добре і те, що, описуючи свого головного героя, автор описує і самого себе. Завдяки найвищим людським якостям кожна людина іноді може врятуватися, але все ж є такі, яким просто на роду написано бути переможцем по життю. З такими людьми завжди цікаво спілкуватися, пізнавати від них щось нове і цікаве.

З літератури, написаної Джеком Лондоном, стає зрозуміло, що і він є одним з таких людей.

Оповідання “Жага до життя” мені дуже сподобалось. Завдяки прочитанню його я тепер можу більш чітко уявити, якими є здібності по-справжньому люблячої життя людини. Крім того, з цього оповідання можна дізнатися багато нового і цікавого про Джека Лондона, який є дійсно великим письменником

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: danilkashuba1987
Дослідження-характеристика
Прочитайте текст. Визначте його стильову належність. Дослідіть, який вид між
фразового зв'язку домінує в тесті. Схарактеризуйте виділені засоби зв’язку
Важко знайти людину, яка б не мріяла про подорожі, чи не хотіла б опинитися на
маловідомих землях. Усе це вабить не лише охочих до пригод, а й науковців-
географів та натуралістів. Науці відомо чимало вчених, які змінили розуміння світу
та його будови саме завдяки своїм славнозвісним подорожам ...
І ось, доля склалася так, що одне із відкриттів трапилося завдяки молодому
досліднику Чарльзу Дарвіну, який, долаючи перешкоди, 27 грудня 1831 року
вирушив у подорож на кораблі «Бігль». Експедиція мала на меті дослідити східні та
західні береги Південної Америки та прилеглі острови, щоб потім скласти детальні
морські карти. Крім того, перед експедицією «Бігля» було поставлено й інше
завдання, яке ґрунтувалося на проведенні серії хронометричних вимірів навколо
Землі, з чим і була пов'язана навколосвітня подорож.