Предмет: Химия,
автор: perehodkomaksim92
Обчислити відносну густину : а) амоніаку NH3; 6) сірчистого газу ЅО2; за воднем і за повітрям.
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
Пояснення:
а) амоніаку NH3;
M(NH3)= 14+3×1=17 г/моль
D= M(NH3 )/M(H2)=17/(2×1) = 17/2 = 8.5
D= M(NH3 )/M(повітря )=17/29 = 0,5862
6)сірчистого газу ЅО2;
M(SO2)= 32+2×16= 64 г/моль
D= M(SO2 )/M(H2)=64/(2 ×1) = 64/2 = 32
D= (SO2)/M(повітря )=64/29 =2,2069
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: irasatajlo
Предмет: Геометрия,
автор: vrvdfedor
Предмет: Алгебра,
автор: Munisavalieva07
Предмет: Математика,
автор: olesyaaakirivskaya
Предмет: Биология,
автор: rusinav