Предмет: Физика, автор: Hyashk10

ПОМОГИТЕ ПРОШУ ДАМ 100 БАЛЛОВ 1) знайти силу пружності(Fпр=Fтяж), якщо маса тягарця(m, kg) 01, а видовження пружини (x, m) 0,025​

Ответы

Автор ответа: ozhnyu
0

Ответ:

Fпр = kx

Де k - константа пружності, x - видовження пружини, m - маса тягарця, g - швидкість падіння тягарця.

Задані значення: m = 01 кг, x = 0.025 м, g = 9.8 м/с^2

Fпр = (01 кг * 9.8 м/с^2) / 0.025 м = 392 Н

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: aleksandraharcenko31