Предмет: Физика,
автор: 2009ak
1Дві кульки із зарядами 20 нКл та -7мкКл розташовані на відстані 50 см одна від одної. З якою силою притягуються кульки?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 5,04*10⁻³Н
Объяснение:
Дано:
q1=20нКл=20*10⁻⁹Кл
q2=-7мкКл=-7*10⁻⁶Кл
r=50cм=0,5м
k=9*10⁹Н*м²/Кл²
-----------------------
F-?
F=k*|q1|*|q2|/r², где:
k-коэффициент пропорциональности;
q1 и q2-заряды;
r-расстояние между зарядами
F=9*10⁹*20*10⁻⁹*7*10⁻⁶/0,5²=5,04*10⁻³Н
2009ak:
а можешь еще помочь ?
Похожие вопросы
Предмет: Информатика,
автор: lav4kbs
Предмет: Физика,
автор: Morgxgod
Предмет: Английский язык,
автор: he1ndshe1nds7
Предмет: Математика,
автор: rar290und5