Предмет: Физика,
автор: illab5712
Швидше Будь ласка
Обчисліть загальний опір кола , яке складається з лампи опором 8 Ом, реостата 16 Ом і
алюмінієвих провідників довжиною 10м і площею перерізу 0,2мм2
. Знайти загальну силу
струму, якщо загальна напруга 60В
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
опір ділянки ланцюгу
r3=Þ*l/s=17*10^-3*4/0.4=0.17 Ом
опір при послідовному з'єднанні
r=r1+r2+r3=9,5+12+0,17=21.67 Ом
illab5712:
а можна з формулами?
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: loqufuqi
Предмет: Физика,
автор: kostukanna1
Предмет: Математика,
автор: timurzozulia
Предмет: Русский язык,
автор: katyakazanina
Предмет: Французский язык,
автор: Аноним