Предмет: География, автор: oksanastarusko557

Визначте атмосферний тиск на вершині гори монблан(4800) якщо на висоті 0 м над рівнем моря тиск становить 760 мм рт.ст.

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
1

Ответ:

Объяснение:

Через кожних 10 м тиск зменшується на 1 мм. рт. ст.

10 м    -  1 мм. рт. ст.

4800м - х мм. рт. ст.

х = 4800 * 1  : 10 = 480 мм. рт. ст. на стільки впаде тиск

760 - 480 = 280 мм. рт. ст. атмосферний тиск на вершині гори Монблан

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: 6hgd672tps