Предмет: Физика,
автор: liptontt1
Два заряди 14 нКл -23 нКл розташовані на відстані 22 см один від одного. Кульки з'єднали на короткий час провідником й знову розвели на таку саму відстань. Чому стала дорівнювати сила іх електричної взаимод
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 6*10⁻⁵Н; 3,8*10⁻⁶Н
Объяснение:
Дано:
q1=14нКл=14*10⁻⁹Кл
q2=-23нКл=-23*10⁻⁹Кл
r=22cм=0,22м
k=9*10⁹Н*м²/Кл²
-----------------------
F1-?; F2-?
F=k*|q1|*|q2|/r², где:
k-коэффициент пропорциональности;
q1 и q2-заряды;
r-расстояние между зарядами
F1=9*10⁹*14*10⁻⁹*23*10⁻⁹/0,22²=6*10⁻⁵Н
После соединения шариков заряды их стали:
q1=q2=(q1+q)/2=(14-23)/2=-4,5нКл
Cила взаимодействия стала:
F=9*10⁹*4,5*10⁻⁹*4,5*10⁻⁹/0,22²=3,8*10⁻⁶Н
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: lollaboj
Предмет: Другие предметы,
автор: alisabugla52
Предмет: Українська мова,
автор: mashaqveen
Предмет: Физика,
автор: rybi00
Предмет: Обществознание,
автор: Hosttt128