Предмет: Химия,
автор: kirillkir3118
1. Порахувати кількість речовини кисню, яка містить 9,03*10^24 молекул.
2. Порахувати кількість атомів водню, що містить в 3 моль метану СН4.
3.
Порахувати кількість речовини мурашиної кислоти, що містить 3,01*10^23 атомів Оксигену
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
1)
n(O₂) = N(O₂)/Na = 9,03 * 10²⁴/6,02 * 10²³ = 15 моль
2)
Обчислимо кількість молекул СН4:
N(CH4) = n(CH4) * Na = 3 * 6,02 * 10²³ = 18,06 * 10²³молекул
Одна молекула СН4 містить 4 атоми водню, отже
N(H) = 4N(CH4) = 4 * 18,06 * 10²³ = 72,24 * 10²³ атомів
3)
N(O) = 3,01 * 10²³ атомів
Одна молекула CH₂O₂ містить 2 атоми Оксигену, отже
N(CH₂O₂) = N(O)/2 = 3,01 * 10²³/2 = 1,505 * 10²³ молекул
Кількість речовини CH₂O₂ складає:
n(CH₂O₂) = N(CH₂O₂)/Na = 1,505 * 10²³/6,02 * 10²³ = 0,25 моль
kirillkir3118:
Лучший
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: abduganiyevaogiloy08
Предмет: Физика,
автор: vz181417
Предмет: Геометрия,
автор: korrawki
Предмет: Математика,
автор: nastakozyr26
Предмет: Математика,
автор: kazocrazg