Предмет: Химия,
автор: va2583295
під час розкладу води електричним струмом було одержано 6г водню. Який об'єм займе цей газ (н.у.)?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Знайдемо кількість речовини:
n(H2) = m(H2)/M(H2) = 6/2 = 3 моль
Вичислимо який об'єм займе цей газ (н.у.)
V(H2) = n(H2) * Vm = 3 * 22,4 = 67,2 л
Похожие вопросы
Предмет: Музыка,
автор: abln
Предмет: История,
автор: artem0179
Предмет: Українська мова,
автор: Drakonchek282
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: r1310n