Предмет: Химия,
автор: Ffdfggd
Помогите пожайлуста!Срок сдачи сегодня!
Визначте кількість речовини азоту N2, яка міститься в 70 г цього газу. Скільки молекул міститься в цій масі азоту?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
М(N2) = 14 * 2 = 28 г/моль
Кількість речовини азоту N2 складає:
n(N2) = m(N2)/М(N2) = 70/28 = 2,5 моль
Кількість молекул дорівнює:
N(N2) = n(N2) * Na = 2,5 * 6,02 * 10²³ = 15,05 * 10²³ молекул
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: mariamary280411
Предмет: Математика,
автор: semenenkorostik764
Предмет: Українська література,
автор: tanas37
Предмет: Математика,
автор: vavavav1998